محل تبلیغات شما

سرمایه گذاری قبرس

گروه بین الملل ماهان ایرانیان متشکل از تیم متخصص و با تجربه با شخصیت حقوقی از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و عضویت در انجمن صنفی کارشناسان خبره در رشته مشاوره کسب و کار هم راستا با ارائه خدمات مشاوره تحصیلی ، اشتغال ، کسب و کار و سرمایه گذاری داخل و خارج کشور با برگزاری کارگاه های آموزشی، سمینار ها و همایش های پژوهشی در خصوص همکاری دانشگاه های بین الملل خارج از کشور با سال ها تجربه تحصیلی و کاری در کشور های مختلف و آشنایی با قوانین وضعی و حقوقی کشورها ، آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های فوق به متقاضیان و دانشجویان گرامی می باشد.

مشاوره تحصیلی

مشاوره های تخصصی

گروه بین الملل ماهان ایرانیان امکان برقراری ارتباط مستقیم به صورت آنلاین برای متقاضیانی که نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص جزئیات مهاجرت در تمامی شاخه های آن و همچنین سئوالات متداول را دارند فراهم نموده است . مشاوره تخصصی با رزرو وقت قبلی برای کشور های گوناگون میسر است .
وکلای با تجربه ما آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما عزیزان می باشند . دفاتر شرکت در شهرهای زیر ارائه دهنده هرگونه مشاوره در جهت خدمات مهاجرتی می باشند .

 • تورنتو( کانادا ) 
 • استکهلم ( سوئد )
 • لوس آنجلس ، اوکلاهاما ( آمریکا )
 • آنکارا ( ترکیه )
 • گیرنه ( قبرس شمالی )

حال که با برخی خدمات ماهان اپلی آشنا شدید قصد دارم تا درباره بخشی خاص و کاربردی به صورت مختصر توضیح دهم: 

 

اخذ ویزای سرمایه گذاری قبرس شمالی

یکی دیگر از راه های  مهاجرت و اقامت ، اخذ ویزا سرمایه گذاری می باشد که در هر کشوری با توجه به شرایط و قوانین مربوطه ، اشخاص می توانند انتخاب نمایند . 
داشتن تمکن  مالی که می تواند به صورت پول نقد ، ملک ، زمین و … باشد ، بسته به نوع پرونده متغیر است . روشهایی نظیر کارآفرینی ، سرمایه گذاری ، استارت آپ و … نمونه هایی از این نوع سرمایه گذاری می باشند . 

واحد پول این کشور یورو است . جمعیت کل قبرس یک میلیون و صد هزار نفر است و جمعیت جمهوری قبرس بدون در نظر گرفتن قبرس شمالی ۸۴۰ هزار نفر است که ۷۷% مردم این جزیره یونانی و ۱۸% نیز از ترک های قبرسی می باشند .

قبرس یک کشور امن است که هزینه پایین زندگی در این کشور باعث شده تا قبرس مورد توجه قرار گیرد . این کشور برای مدت طولانی است که به یک مکان برای جاذبه گردشگری برای تعطیلات اروپایی ها تبدیل شده است که برای سالیان دراز و آفتابی خود به جزیره می روند . قبرس زیرساخت های مدرن مخابراتی از جمله تلفن و اینترنت را ارائه می دهد که بسیار امن و قابل اعتماد است و هم چنین در رابطه با سیسیتم بانکی و تاسیسات هوایی و دریایی بسیار پیشرفته به سمت اروپا است .مالیات ها در قبرس نسبتا پایین است و برای افراد و شرکت ها بطور یکسان است . نرخ مالیات شرکت در قبرس ۱۲٫۵ درصد است، که این میزان را به میزان قابل توجهی پایین تر از سایر اقتصادهای غربی می گذارد . البته، بسیاری از شرکت ها به قبرس می روند تا از این نرخ مالیات بهره مند شوند .

اقامت دائم قبرس را می توان از طریق سرمایه گذاری با حداقل ۳۰۰۰۰۰ ( سیصد هزار ) یورو بدست آورد . این پروسه ۳ سال طول میکشد .

تابعیت قبرس که همان پاسپورت اروپایی است برای سرمایه گذاران واجد شرایط وجود دارد که دارای اقسام و سرمایه گذاری های مختلف است که کمترین آن ۲ الی ۳ میلیون یورو می باشد که دولت قبرس برنامه های کاربردی را به سرعت ۹۰ تا ۱۸۰ روز (۳-۶ ماه) تایید می کند.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک و اقامتگاه از ۳۰۰۰۰۰ الی ۵۰۰۰۰۰ یورو می باشد ولی سرمایه گذاری که منجر به اخذ شهروندی شود از ۲ الی ۳ میلیون یورو می باشد . بنابرین برای اخذ اقامت قبرس پیش شرط آن لازم است که بتوانید تابعیت و شهروندی کامل را دریافت کنید که شایع ترین راه کار آن خرید ملک تا سقف ۵۰۰۰۰۰ یورو در قبرس می باشد .
نیازی به اقامت در قبرس وجود ندارد، اما شما باید مم به خرید اموال با حداقل مقدار ۵۰۰،۰۰۰ یورو باشید و آن را در طول تابعیت خود نگه دارید.

راه دیگری در قبرس برای تابعیت وجود دارد و آن این است که علاوه بر خرید ملک ( ۵۰۰۰۰۰ یورویی ) باید ۲ میلیون سرمایه گذاری کرد .

شما نمی توانید ملک خریداری شده را در طول  سه سال قبل از اخذ شهروندی بفروشید ولی در پدوسه اقامت بلند مدت متفاوت است و می توانید ملک را قبل از ۳ سال بفروشید . برای گرفتن شهروندی تفاوت این است که همسر و فرزندان شما وما شهروندی نخواهند گرفت ، مگر این که آنها در مدت ۱۰ سال در قبرس زندگی کنند .

نکته مهم که در رابطه با اخذ اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک است این است که هیچ نیازی به زبان یا سابقه کار برای دریافت اقامت دائم در قبرس وجود ندارد . از آنجا که هیچ اامی برای آزمون زبان یا گذراندن دوره شهروندی وجود ندارد اخذ اقامت دائم و یا تابعیت قبرس بسیار آسان است  و می توان برای دریافت این اقامت از دور اقدام کرد و اامی برای حضور در کشور نداریم در صورتی که سرمایه بسیار زایدی داشته باشیم و افراد ثروتمند بیشتر موفق می شوند .در واقع ، برخی از افراد ثروتمند می توانند اقامتگاه قبرس را بدون درنظرگرفتن حضوردر کشور، امن دانند .

گرفتن ویزای سرمایه گذاری قبرس برای تکمیل فرایند شهروندی ضروری است که برای ساکنین اتحادیه اروپا ، درخواست برای اجازه اقامت لازم نیست ولی برای ساکنان غیر اتحادیه اروپا اقامت دائم در قبرس نیاز به درخواست مجوز دارد .

درخواست برای اخذ مجوز نیاز به :

 • گذرنامه،
 • صورتهای مالی بانکی،
 • اثبات درآمد،
 • چهار عکس گذرنامه،
 • یک نسخه از قرارداد خرید اموال،
 • نسخه بیمه پزشکی شما
 • سپرده ۲ الی ۳ میلیون یورو
 • پرداخت ۵۵۰ یورو

گرفتن پاسپورت قبرس توسط سرمایه گذاری صرف نظر از اینکه مخارج دارایی شما از سرمایه گذاری چه قدر است ، تا زمانی که حداقل اامات مورد نیاز را برآورده کرده و اقامت در جزیره را حفظ کرده باشید ، واجد شرایط هستید .

مکان های محبوب برای سرمایه گذاری در املاک شهری عبارتند از نیکوزیا ، لیماسول ، استروولوس ، لارناکا و فاماگوستا . برای سرمایه گذاری های واقع در حومه شهر، Aglandijia  و Paphos محبوب هستند .

تقریبا هر منطقه در قبرس دارای املاک ساحلی برای سرمایه گذاران برای خرید است . تنها تصمیم های مهم برای انتخاب یک سرمایه گذاری این است که آیا در قبرس شمالی یا سایر نقاط قبرس سرمایه گذاری کنید یا در سرمایه گذاری در املاک شهری یا روستایی ؟

قبرس شمالی دارای جمعیت بیشتری از میراث ترکیه است و دارای بسیاری از مساجد زیبای باستانی است که به جای کلیساهای شرقی ارتدوکس بقیه جزیره. مردم در هر دو بخش قبرس زبان انگلیسی را به طور روتین صحبت می کنند . سرمایه گذاری در مناطق خاص قبرس قبرس به احتمال زیاد گران تر خواهد بود و محدودیت بیشتری نسبت به سرمایه گذاری در مناطق جدیدتر دارد . قبرس در مورد حفاظت از سایت های فرهنگی خود که از زمان قدیم باقی مانده است جدی هستند .

روند خرید ملک و اموال در قبرس به شرح زیر است :

 • یک مجوز ثبت دارایی از دولت قبرس دریافت کنید .
 • سپرده کافی برای خرید ملک خود را بهمراه پرداخت یکسال مالیات ملک را پرداخت کنید .
 • درخواست مجوز اموال غیر منقول
 • هزینه مسکن را پرداخت کنید .
 • در صورت نیاز وام مسکن را ترتیب دهید
 • هزینه اموال را پرداخت کنید
 • پرداخت مالیات بر ارزش افزوده
 • دریافت کارنامه عنوان

 

اخذ ویزا سرمایه گذاری

اقامت و سرمایه گذاری

قبرس شمالی در طی سالیان اخیر به فرصتی رو به رشد جهت سرمایه گذاری تبدیل شده است. بالا رفتن ارزش سپرده سرمایه گذاری به طور سالیانه از یک سو  و سرمایه گذاری برا اساس یکی از با ثبات ترین پولهای رایج دنیا ( پوند انگلیس ) از سویی دیگر این کشور را به مکانی امن جهت سرمایه داران مبدل نموذه است. قبرس شمالی در سال های اخیر با رشد اقتصادی بالا روبرو بوده است این مزیت در کنار بازگشت سرمایه و اجاره بها بالا این کشور را به قطب اقصتادی موفق در کشورهای حوزه مدیترانه نزدیک کرده است. این مژده برای خریداران املاک و مستغلات در قبرس شمالی وجود دارد که سرمایه خریداری شده آنها بازگشت رو به رشدی دارد. قیمت خانه در چند سال اخیر در قبرس شمالی حدود ۵۰ درصد افزایش یافته است و به همین دلیل سرمایه گذاری در بخش املاک از نوع زود بازده میباشد.

 

سئو و بهینه‌سازی محتوا

بازاریابی محتوا چیست و چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت شرکتی در مشهد دارای چه مزایایی است؟

قبرس ,سرمایه ,گذاری ,، ,های ,اقامت ,سرمایه گذاری ,در قبرس ,است که ,است و ,خرید ملک ,برای سرمایه گذاری ,برای سرمایه گذاران ,ویزای سرمایه گذاری ,ارائه خدمات مشاوره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تکنولوی های روز دنیا