محل تبلیغات شما

طراحی کارت ویزیت در مشهد امروزه مورد توجه بسیاری از صاحبان کسب‌وکارها قرار گرفته است. با گذشت 5 قرن از تولد کارت‌های ویزیت و پیشرفت تکنولوژی این کارت‌ها هنوز جایگاه خود را حفظ کرده‌اند و  یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغات  کسب‌وکار می‌باشند. شما می‌توانید با یک طراحی حرفه‌ای‌ که برای کارت ویزیت خود انجام می‌دهید بهترین تأثیر را بر روی سایر افراد داشته باشید و آن‌ها را به سمت خود جذب کنید. با ما همراه باشید تا با طراحی کارت ویزیت در مشهد به طور کامل آشنا شویم

امروزه افراد برای اینکه کسب‌وکار خود را توسعه دهند از تبلیغات استفاده می‌کنند. کارت ویزیت اولین و کوچک‌ترین گامی است که در حوزه تبلیغات برداشته می‌شود. همچنین برای اینکه راه ارتباطی با مخاطب یا مخاطبین احتمالی ایجاد شود می‌توان از کارت ویزیت استفاده کرد. در تعریف کارت ویزیت می‌توانیم بگوییم هر فردی با هر شغلی چه بزرگ و چه کوچک می‌تواند اطلاعات مختصری از حوزه کاری و همچنین راه‌های ارتباطی که می‌توان به او دسترسی داشت را بر روی کارت‌های کوچکی یادداشت کند و در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. حال این کارت‌ها می‌توانند با توجه به سلیقه فرد دارای فرمت و شکل متفاوتی باشند.

مزیت طراحی کارت ویزیت در مشهد

همیشه برای اینکه بتوانید کاری را  بدون نقص و با راندمان بالا انجام دهید بهتر است از افراد خبره در آن حرفه استفاده نمایید. برای طراحی کارت ویزیت در مشهد نیز باید از طراحان حرفه‌ای در این حوزه استفاده نمایید که به‌ تمامی نکات اصولی این کار تسلط کامل داشته باشند.

کارت ویزیتی که دارای طرح‌های زیبا باشد تا مدت‌ها در ذهن‌ها می‌مانند. به عنوان مثال زمانی که شما در یک  همایش و نشست مهم شرکت دارید اگر کارت ویزیت خود را به همراه داشته باشید و آن را به افرادی که در حوزه کاری شما فعال هستند بدهید، می‌توانید خود را در زمان مناسب به افرادی مناسب از طریق کارت ویزیت خود معرفی نمایید.

طراحی کارت ویزیت در مشهد چگونه است

کارت ویزیتی که حرفه‌ای طراحی شود می‌تواند نظر بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. گاهی افرادی که کارت ویزیت ندارند مجبور هستند که شماره خود را بر روی کاغذی برای مخاطبین یادداشت کنند و این بدترین روش برای معرفی خود می‌باشد. اما در نظر بگیرید که شما برای معرفی خود از یک کارت ویزیت بسیار زیبا و جذاب استفاده می‌کنید و با این کار مخاطب نشان می‌دهید که برای شما اهمیت داشته است و برایش وقت گذاشته‌اید.

یک کارت ویزیت که طراحی خوبی داشته باشد می‌تواند برند شما را با روشی عالی به دیگران معرفی کند. کارت ویزیتی که هدفمند طراحی شود می‌تواند بهترین ابزار برای تبلیغات و بازاریابی باشد. معمولاً برای همه افراد پیش‌ آمده است که بعد از مدتی بر روی میز کار و یا کیف پولمان تعداد زیادی از کارت ویزیت تلنبار می‌شود. از این بین، کارت‌هایی در ذهنمان می‌مانند که هدفمند طراحی‌ شده باشند و به بیان  دیگر توضیح واضح و شفافی از روند کار خود ارائه داده باشند.

تاریخچه کارت‌های ویزیت

اولین کارت‌های ویزیت در انگلستان در قرن هفدهم تهیه شد و برای اینکه در آن زمان خطوط ارتباطی نبود تنها آدرس را بر روی آن می‌نوشتند و بیشتر آدرس‌ها به‌صورت کروکی بود. از دهه 70 روزبه‌روز به محبوبیت کارت‌های ویزیت افزوده می‌شد و تا جایی پیش رفت که به یک روش تبلیغاتی رایج تبدیل شد. بیشتر افراد کارت‌های خود را در مکان‌های عمومی و مکان‌هایی که بیشتر دیده می‌شد می‌گذاشتند تا بتوانند برای کار خود تبلیغ کنند.

در آن زمان اطلاعات لازم را بر روی کارت‌هایی که از صفحات بسیار نازک مسی تشکیل‌شده بودند حکاکی می‌کردند. این روند ادامه داشت تا پیشرفت علم باعث شد که رنگ‌ها به حوزه چاپ وارد شوند و تحولی شگرف در طراحی کارت‌های ویزیت رخ دهد. کارت‌های رنگی تا حدی برای مردم جذاب بودند که از آن‌ها برای دکوراسیون منازل استفاده می‌شد.

در آمریکا کارت‌های ویزیت از قرن رواج پیدا کرد. در ابتدا کارت‌ها تنها دارای یک نقاشی یا یک طرح ساده به همراه مشخصات فرد بود. این روند تا صد سال بعد رواج داشت تا کارت‌های تک‌رنگ وارد شد و دارای ابعاد 7 * 4  بود. با اضافه شدن صنعت لیتوگرافی به چاپ کارت‌های ویزیت رنگی در آمریکا، کارت ویزیت طرفدار پیدا کرد و کمتر کسی از آن‌ها استفاده می‌کرد. حتی بسیاری از افراد کلکسیونی از کارت‌های رنگی داشتند که هدف آن‌ها لذت بردن از این کارت‌های جدید و رنگی بود.

انواع طراحی کارت ویزیت در مشهد

طبیعی است که هیچ‌گاه نتوان گفت که تولید این کارت‌ها متوقف‌ شده است. زیرا روزبه‌روز به تنوع در طرح‌های اپن کارت‌ها افزوده می‌شود. در بعضی از متون دیده‌ شده است که به دلیل صنعت چاپ قوی که در چین وجود دارد اولین کارت‌های ویزیت به‌صورت امروزی در کشور چین بوده است.

ساختار اصلی کارت ویزیت

کارت‌های ویزیت مانند هر بخش تبلیغاتی دیگر دارای یک سری قوانین و ساختار مشخص می‌باشند که در بخش گرافیک، گرافیست های ما در یاراپلاس با رعایت ایم قوانین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهند.در زیر سعی کرده‌ایم به ساختار اصولی کارت‌های ویزیت اشاره‌ کنیم:

  • معمولاً کارت‌های ویزیت به صورت مستطیل هستند و اندازه استاندارد آن‌ها 5 * 4.5 می‌باشد. البته امروزه برای چاپ خلاقیت در کارت ویزیت از دیگر اشکال مختلف مانند مربع، دایره و…. هم استفاده می‌شود.
  • هیچ قاعده و قانونی برای جنس کارت ویزیت وجود ندارد و انتخاب کارت ویزیت کاملاً سلیقه‌ای می‌باشد.
  • یکی از قواعدی که می‌توانید در ساختار کارت ویزیت از آن استفاده کنید این است که شما می‌توانید از هر دو طرف کارت ویزیت استفاده کنید. دقت داشته باشید که یکی از بهترین راه‌های تبلیغاتی برای کار شما کارت ویزیت است. پس سعی کنید از هر دو سمت کارت استفاده بهینه‌ای داشته باشید و اطلاعات مهم و تأثیرگذار بر روی آن یادداشت نمایید. یکی از پیشنهادات برای استفاده از هر دو‌طرف کارت ویزیت این است که در یک سمت به زبان فارسی و در سمت دیگر به زبان انگلیسی اطلاعات را چاپ کنید.
  • شما درون کارت ویزیت می‌توانید اطلاعات مشخصی ازجمله نام و نام خانوادگی، لوگو شرکت، نام شرکت، شماره تماس، آدرس، آدرس ایمیل و شبکه‌ها اجتماعی را بر روی آن چاپ کنید.
  • بعداز اینکه ساختار کلی کارت ویزیت را رعایت کردید باید آن را به روش‌های صحیح در اختیار مخاطب خود قرار دهید. به ‌عنوان ‌مثال می‌توانید کارت ویزیت را به فاکتور خرید مشتری منگنه کنید و یا اینکه به‌صورت مستقیم به مخاطب خود بدهید.

زیر سقف آژانس های دیجیتال مارکتینگ مشهد چه خبره!؟

 

قبل از این که بگیم یک آژانس دیجیتال مارکتینگ چطور شد که به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ تبدیل شد باید بدانیم واژه ی دیجیتال مارکتینگ اصلا از کجا آمده؟

فضای دیجیتال، فضایی با پتانسیل بالا برای جذب فرصت های بی شماریست، از این فرصت ها می توانیم برای تبدیل مخاطب به مشتری، افزایش فروش، سود بیشتر و در نهایت رشد چشمگیر کسب و کارمان استفاده کنیم، اما لازمه موفقیت در این مسیر علم و آگاهی به حوزه ی خاصی است که به آن اصطلاحا دیجیتال مارکتینگ” گفته می شود.

شماری از آژانس های دیجیتال مارکتینگ در مشهد با این اهداف و نتیجه محور در حال فعالیت اند.

سئو و بهینه‌سازی محتوا

بازاریابی محتوا چیست و چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت شرکتی در مشهد دارای چه مزایایی است؟

ویزیت ,کارت ,کارت‌های ,استفاده ,یک ,روی ,کارت ویزیت ,بر روی ,کارت‌های ویزیت ,است که ,را به ,کارت ویزیت استفاده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها